Personalizovaný plagát ako praktický darček srdca

Personalizovaný plagát srdcové eso

Personalizovaný plagát ako praktický darček srdca

Blíži sa sviatok, kedy sa každý z nás snaží vyjadriť svoju lásku a obdiv voči tým, ktorých máme radi. A čo by mohlo byť lepším spôsobom, ako to urobiť než darovať personalizovaný plagát ako praktický darček srdca?

Plagát je trvalý dar. Kvety môžu odkvitnúť a čokoláda môže zmiznúť v priebehu niekoľkých sekúnd (hlavne ak ste to vy, kto ju konzumuje). Ale plagát? Ten zostane s vami na stene, pripomínajúc vám, že v živote nie je všetko vážne a niekedy stačí len úsmev na tvári.

Darovanie personalizovaného plagátu dokazuje, že ste si dali záležať. Nie je to len o tom, že ste rýchlo vybehli do najbližšieho obchodu a kúpili prvé, čo ste videli. Je to o tom, že ste sa zamysleli nad tým, čo by vášmu partnerovi alebo partnerke prinieslo radosť a vybrali ste niečo, čo by mohlo vyčariť úsmev na ich tvári – napríklad personalizovaný plagát ako praktický darček srdca.

Personalizovaný plagát na mieru Hviezdna obloha

Pre zasnívané polovičky máme pripravený hviezdny plagát. Vyberte si čas a miesto vašej obľúbenej spomienky a my vám pošleme plagát hviezdnej oblohy počas vášho špeciálneho momentu. Vaša polovička si pri pohľade na plagát spomenie na vaše spoločné okamihy. Je niečo romantickejšie?

Plagát na stenu hviezdna obloha
Plagát na stenu hviezdna obloha

Personalizovaný plagát Srdcové eso

Personalizovaný plagát Srdcové eso s jedinečným venovaním je unikátne vyznanie pre hravé duše ale aj romantikov. Pomocou venovania zmeníte plagát na originálny kúsok, ktorého hlbší význam môžete poznať len vy a vaša polovička. Tak vyložte karty z balíčka.

To čo robí tento plagát naozaj výnimočným, je možnosť personalizácie. Napíšte svoj osobný odkaz milovanej osobe a prejavte takýmto originálnym spôsobom svoju lásku alebo priateľstvo.

Plagát môžete zakúpiť tu.

Romantický plagát na stenu srdcové eso
Romantický plagát na stenu srdcové eso

Personalizovaný plagát Instagram

Našli ste svoju lásku online? Tak to ukážte pomocou personalizovaného plagátu Instagram, ktorý svojou originalitou a štýlom zhodnotí vaše spoločné chvíle. A bonus navyše, môžete si zvoliť koľko len páčikov chcete!

Plagát na stenu v štýle instagram
Plagát na stenu v štýle instagram

Romantický plagát na želanie “Ja & Ty”

Niekedy tie najkrajšie veci vedia byť najmenšie. Ako gesto, dotyk, pohľad do očí. Pamätáte si na vaše prvé stretnutie, kedy preskočila iskra a stačilo vám len že ste spolu? Práve vy určite oceníte elegantný minimalistický plagát s vašimi menami, kde prevládza symbol “&” ako hlavný znak spojenia dvoch duší.

Romantický plagát na stenu ja a ty
Romantický plagát na stenu ja a ty

Romantický plagát na stenu Výročie svadby

Začnite svoj nezabudnuteľný príbeh lásky veľkolepo s týmto exkluzívnym plagátom k zásnubám, ktorý zachytí váš okamih a zanechá vás s pamiatkou na tento jedinečný míľnik vo vašom živote. Plne personalizovateľný Romantický plagát na želanie “Ja & Ty” je ako živý obraz vášho šťastného začiatku, zachytávajúci váš jedinečný vzťah a vašu vzájomnú lásku.

Plagát na stenu výročie svadby
Plagát na stenu výročie svadby

Šťastný Valentín a veselé nakupovanie plagátov!

Ak sa vám náš článok Personalizovaný plagát ako praktický darček srdca páčil, sledujte nás aj na facebooku a instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *